Furnig

Oferta

Rynek mebli obfituje w wiele różnych firm, zajmujących się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą mebli. Firma Furnig w swojej ofercie stara się łączyć wszystkie te dziedziny, proponując szeroką ofertę mebli na zamówienie dopasowaną do potrzeb każdego Klienta. Oferujemy meble i produkty meblarskie czołowych producentów krajowych i zagranicznych oraz indywidualne wykonawstwo projektów wystroju wnętrz, realizację zamówienia na bazie Państwa projektu, a także kompleksowe wykonawstwo, polegające na opracowaniu projektu wnętrza i jego realizację.

Posiadamy obszerną ofertę mebli i produktów meblarskich m.in. meble biurowe, kuchenne, pokojowe, łazienkowe, ogrodowe, komody, stoły, drzwi, podłogi, meble metalowe, krzesła oraz inne wykonywane na indywidualne zamówienie. Proponujemy Państwu aranżacje wnętrz utrzymane nie tylko w najpopularniejszych stylach, tj. klasycznym i nowoczesnym, ale także w futurystycznym. Oferujemy meble na każdą kieszeń zwracając równocześnie uwagę na fakt, iż nawet najprostszy nasz mebel ma to „coś”, dzięki szczegółowej selekcji przed wprowadzeniem go do oferty.

Wraz z oferowanym produktem dajemy Państwu gwarancję jego trwałości. Częścią naszej bogatej oferty jest szereg nowoczesnych sklepów internetowych z gotowymi meblami. Ponadto z najwyższą starannością wykonujemy meble na wymiar, których konstrukcje powstające na bazie naszych autorskich projektów, są niezwykle solidne. Oferowane przez nas produkty będą uświetniać Państwa wnętrza przez długie lata.