Furnig

Zabudowa Kampera

Meble do aut kempingowych, są specyficznym produktem wymagającym dużego doświadczenia w ich projektowaniu i realizacji, co jest gwarantem wykonania usługi na wysokim poziomie. W portfolio firmy Furnig znajduje się też taka kompleksowa realizacja będąca wynikiem kilkumiesięcznej pracy. Niezbędna wiedza, którą pozyskaliśmy w trakcie projektowania i produkcji tej nietypowej zabudowy pozwala nam z powodzeniem tworzyć kolejne trwałe i lekkie konstrukcje, również dostosowane do przepisów drogowych. Efektami rozwoju tej gałęzi meblarstwa, będącej coraz bardziej popularnej również na rynku polskim będziemy dzielić się z Państwem na bieżąco. Należy pamiętać, że meble kempingowe użytkowane są w warunkach ekstremalnych, co wymaga ich szczególnego przygotowania. Wykonując meble do kampera szczególny nacisk kładziemy na użycie specjalistycznych okuć i odpowiednich materiałów gwarantujących komfort i bezpieczeństwo podczas wypoczynku, a także co nie jest bez znaczenia możliwość rejestracji auta.  

W centralnej część wypoczynkowej Kampera wykonaliśmy tapicerowany narożnik z podnoszonymi siedziskami oraz fotel z drzwiczkami do schowka na buty. Przymocowany został stolik z miejscem na butelki i przesuwnym blatem, blokowanym na czas przejazdu. Swoje miejsce znalazła też drabinki służąca do wejścia na łóżko górne, nad siedzeniami kierowcy. Nad fotelem zamontowana została ekskluzywna szafka na telewizor otwierana w dół na czas postoju. Obok znajduje się część kuchenna z miejscem do przyrządzania posiłków i szafkami wiszącymi w formie pawlaczy. Dalej jest część socjalna z dwufunkcyjnymi drzwiami z lustrem oddzielającymi łazienkę z prysznicem i sypialnię od części wypoczynkowej. Wysokie łóżko, pod którym znajduje się garaż zamykane jest drzwiami przesuwnymi tworząc pełną swobodę dla użytkowników. Pomiędzy wypoczynkiem a prysznicem w zasięgu aneksu znajduje się też szafa gospodarcza z lodówką, wysuwaną stolnicą i koszykami na produkty. Całość wyposażona w specjalistyczny sprzęt AGD do Kamperów.

W poniższej galerii prezentujemy wynik pracy naszych projektantów i rzemieślników, którzy mieli okazję zmierzyć się podobną realizacją, po raz pierwszy w swojej karierze. Wydarzenie to jest dla nas szczególną chlubą, biorąc pod uwagę efekty ich pracy i ogromne zadowolenie klienta.