Furnig

Pulpit Top

      Pięciostanowiskowy „Pulpit Top” o wymiarach 8400 x 2200 x 760/1508 mm zaprojektowany specjalnie do sterowni w nowopowstałej Instalacji Metateza firmy PKN Orlen. Składa się z: 5 modułów prostych, modułu środkowego Topboxu z półokrągłą szafką z szufladami i półkami na podręczne segregatory oraz z dostawianej szafki prostej pod drukarkę. Konstrukcja pulpitu stalowo/płytowa. Elementy stalowe lakierowane proszkowo w kolorystyce RAL. Pulpit posadowiony na regulatorach nierdzewnych o wysokości 30 mm. Szczegółowa kolorystyka pulpitu do ustalenia na etapie zamawiania.

       Pięć korpusów o wysokości wewnętrznej 314 mm i głębokości 282 mm, z fronatmi podnoszonymi do góry na teleskopach, ułatwiających prace techników wewnątrz, fronty zamykane zamkami patentowymi w systemie jednego klucza. Plecy korpusów wyposażone w stalowe płyty montażowe ocynkowane o grubości 2 mm. Do płyt zamontowane dwa rzędy koryt grzebieniowych (przez całą długość pulpitu) o przekroju 100x80 przeznaczone pod okablowanie pulpitu. Ponadto każdy z 5 korpusów wyposażony w listwę zasilającą z 4 gniazdami komputerowymi typu IEC320C13 10A/230V zamocowaną do wieńca dolnego. Kabel zasilający długości 3m, typu H05VV-F.3G1,0mm² w zakończony wtykiem prostym typu IEC320C14 10A/230V.    

       Blaty z płyty MDF 30 mm oklejone obustronnie laminatem HPL, mocowane do konstrukcji od dołu za pomocą wkrętów, wyposażone w plastikowe przelotki na przewody od monitorów i klawiatur oraz pięć mediaportów z klapką wyposażonych w: 1 gniazdo 230 V; 3 gniazda USB (transmisja danych, nie ładowarka); 1 gniazdo ethernetowe RJ45. Krawędzie blatów wykończone dookoła wysokiej jakości PCV 2 mm trwale zabezpieczając przed obiciem.

      Panel Topboxu z blachy 1,5 mm lakierowanej proszkowo z wyciętymi 80 otworami pod kontrolki i wyłączniki, mocowany do dębowej ramy wykończonej HPL. Front podnoszony do góry na teleskopach zamykany zamkiem patentowym. Szuflady płytowe, wysuwane na prowadnicach najwyższej jakości z hamulcem, zamykane zamkiem centralnym. Plecy Topboxu góra i dół, także wyposażone w stalowe płyty montażowe ocynkowane o grubości 2 mm.